Пластикові вікна в дитячу кімнату
Вікно в
дитячу кімнату
Розумний склопакет
Розумний склопакет
Мультифункціональні склопакети SELEСT від швейцарської компанії Glas Trösch

Завдяки спеціальному екологічно безпечному і невидимому напиленню зі срібла та інших металів, енергопакет® Glas Trösch SELEKT значно знижує рівень проникнення сонячного тепла в приміщення влітку і втрати тепла зимою.

Таким чином, в жарку пору року економляться витрати на кондиціонування і можна навіть обійтися без кондиціонерів і вентилятор. Взимку, якщо в приміщенні встановлено автономне опалення, економляться витрати на опалення.

Якщо ж опалення централізоване, то температура в приміщенні збільшується на кілька градусів.

Блокування відкривання
Надійний захист вікна
“Baby Safety Lock” для дому

Компанія BSL вирішила проблему ” відкритого вікна» – потенційно небезпечної зони для допитливого дитини.

Замок-ручка

Принцип дії пристрою досить простий. У ручку вбудований замок, який замикається ключем. Щоб провести будь-які маніпуляції зі стулкою вікна необхідно повернути ключ в робоче положення.

Вікно з захистом від шуму
Гармонія тиші у вашому домі
Акустичний комфорт всередині приміщення

Комфортний акустичний фон для приміщення залежить від його призначення і часу доби. Цілком комфортно перебувати в робочому офісі при загальному шумовому тлі в 50 дБ.

Склопакет з підвищеною шумоізоляцією

Для відпочинку в домашній обстановці необхідна спокійна тиша – 40 дБ. Слід зазначити, що ми не реагуємо на звуки тихіше 20 дБ і майже не чуємо – тихіше 10 дБ.

Безпечне скло
Гарантії та сертифікати

Вікна для Дитячої Кімнати

У процесі ремонту в дитячій кімнаті у батьків часто виникає питання: які вікна поставити для дитячої? В якості безпечного і надійного скління компанія «Авикон» в Києві пропонує металопластикові вікна від перевіреного виробника. За своїх екологічних якостях вони нічим не поступаються дерев’яним віконним конструкціям, створюючи в приміщенні сприятливий мікроклімат.

Крім того, правильно підібрані вікна здатні гарантувати необхідний повітрообмін і не потребують регулярної фарбування. Однак деякі батьки сумніваються в безпеці ПВХ конструкцій у зв’язку з тим, що в їх складі може бути використаний токсичний свинець.

Всі побоювання марні, так як свинець у віконному профілі характеризується зниженою дифузією. Він не здатний випаровуватися, а значить – не представляє ніякої небезпеки для здоров’я і життя людини. Полівінілхлорид починає плавитися при температурі близько + 120-220 градусів. Тому сонячні промені не здатні підігріти матеріал до такої високої температури, а значить – в повітря не виділяються токсичні елементи. При монтажі ми використовуємо сучасні пластикові вікна, які в повній мірі відповідають всім санітарним нормам і пожежної безпеки.

Дитяча безпека: застосування додаткових аксесуарів

Вибираючи вікна в дитячу, варто пам’ятати про те, що вони обов’язково повинні забезпечувати безпеку знаходження маленьких непосид в даній кімнаті. В першу чергу варто виключити ймовірність самостійного відкриття стулки дитиною. Тому фахівці компанії «Авикон» додатково пропонують:

  • Дитячий замок – спеціальний захисний пристрій, яке перешкоджає самостійного відкриття стулки дитиною, завдяки чому можна виключити випадання з вікна.
  • Вентиляційний клапан – можливість забезпечити циркуляцію повітряних мас без потреби відкривати стулку. Крім того, можна регулювати інтенсивність провітрювання приміщення.
  • Москітні сітки – виключають потрапляння комах в кімнату, а також затримують тополиний пух, пил і інше дрібне сміття.

Визначитися з кількістю необхідних вікон допоможуть наші фахівці. За допомогою попередніх вимірів можна з легкістю визначити, які саме пластикові вікна потрібно встановити в дитячу кімнату, а також – які додаткові аксесуари знадобляться для безпеки дитини.

Залиште заявку
на безкоштовний замір та консультацію
Наш менеджер зв'яжеться з вами
протягом 15 хвилин для уточнення деталей