Розширення балкону
Збільшенню площі
балкона
Розширення балконної плити

На скільки багато можливо розширити плиту балкона визначає майстер за місцем. Враховується стан несучих стін і плити;” шкідливі ” сусіди також можуть перешкодити максимальному розширенню.

За законом будь-яке розширення площі балкона необхідно узаконити в органах БТІ (центри реєстрації), – це питання обов’язково буде вирішуватися під час продажу квартири.

Якщо ви плануєте розширення плити більш ніж на 40 см, потрібно враховувати, що вартість збільшується за кожні додаткові 10 см на 20-25% . Для розширення на 60 см у всі сторони може знадобиться обв’язка по фасаду і закріплення швелера з боку приміщення; кількість металу і точок кріплення прямо пропорційно пов’язано з вартістю вашого проекту.

При розрахунку вартості ми намагаємося враховувати побажання і можливості наших клієнтів і складаємо Кошторис індивідуально для кожного проекту. Кількість матеріалів на схожих об’єктах може відрізнятися – відповідно і вартість.

Винос по підвіконню

Дуже популярний і недорогий спосіб отримати додатковий простір на балконі.

Метою такого виносу служить можливість встановити широкий підвіконня не займаючи простір існуючого балкон. Тому його ще називають винос по підвіконню.

Винос такого типу можливо виготовити практично на кожному балконі. Для такого типу робіт немає необхідності отримувати будь-які дозволи від БТІ та ін.

Виготовляється конструкція з металевого куточка 32х32х3 (окремі частини конструкції можуть виготовлятися заздалегідь-це зменшить час проведення робіт на балконі), розміри і вид залежить від балкона і глибини виносу.

Залиште заявку
на безкоштовний замір та консультацію
Наш менеджер зв'яжеться з вами
протягом 15 хвилин для уточнення деталей

  Виготовлення балконів
  Класичне скління
  від 25 тис. грн
  Виносний балкон
  від 30 тис. грн
  Детальнiше
  Балкон під ключ
  від 40 тис. грн
  Детальнiше

  Розширення балкону

  Розширення власного балкона може знадобитися з різних причин: створення додаткової утепленій кімнати, необхідність у збільшенні корисної площі кухні, житлової кімнати та інше. Головне пам’ятати про те, що довіряти виконання всіх робіт необхідно досвідченим фахівцям, які враховують конструктивні особливості кожної будівлі.

  Наша компанія «Авикон» в Києві пропонує своїм клієнтам відразу кілька актуальних способів по розширенню балкона:

  • Винос по підвіконню – це один з найпопулярніших і відносно недорогих способів отримати додатковий вільний простір на балконі. Головною метою є використання досить широкого підвіконня, щоб при цьому не позичати вже має простір балкона.
  • Розширення балконної плити – максимально допустиму ширину плити визначає майстер після ретельного огляду балкона. Крім того, варто врахувати стан всіх стін і несучих перекриттів, поцікавитися думкою сусідів.

  При розрахунку враховують індивідуальні побажання кожного клієнта, а тому остаточна вартість для всіх буде різною. Кількість використовуваних матеріалів вдасться визначити після вимірів і твори всіх необхідних підрахунків бригадою майстрів компанії «Авикон».

  Короткий і довгий винос балкона

  Щоб не звертатися в БТІ з метою отримання дозволів на розширення балкона, все більша кількість власників будинків і квартир віддають перевагу варіанту виносу по підвіконню. Однак такий винос може бути коротким і довгим, в залежності від особливостей конструкції:

  • Короткий винос з бетонним парапетом прийнято зашивати із застосуванням оцинкованого фарбованого металу під назвою поранив. Таким чином, вдається створити міцну і надійну конструкцію. Всі стикувальні ділянки буде потрібно залити піною, а там, де метал укладається внахлест – замазується силіконовим шаром.
  • Довгий винос з металевим парапетом прийнято зашивати з використанням сайдингу або профнастилу. Під обшивку необхідно акуратно укласти стиродур – листовий утеплювач твердого типу.

  Від якості використовуваних видаткових матеріалів безпосередньо залежить остаточний результат виконаних робіт. Наша команда фахівців співпрацює з перевіреними постачальниками, що дозволяє використовувати в роботі сучасні і високоміцні матеріали, які забезпечують безпечне розширення балкона.

  Залиште заявку
  на безкоштовний замір та консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з вами
  протягом 15 хвилин для уточнення деталей