Пластикові вікна REHAU SYNEGO
Вікно з захистом
від шуму

Головна відмінність цього вікна і основна перевага це можливість встановити третій контур ущільнення. Тим самим ми покращуємо герметичність вікна і зменшуємо втрати тепла в області стулки. Додатковий ущільнювач підвищити шумоізоляцію вікна, а це додатковий комфорт і затишок Вашому будинку.

Варто також відзначити що ущільнення виготовлений з матеріалу нового покоління з цікавою назвою – RAU-PREN. Високоеластичний і стійкий до навантажень матеріал Інновація компанії рехау гарантує тривалий термін експлуатації.

Залиште заявку
на безкоштовний замір та консультацію
Наш менеджер зв'яжеться з вами
протягом 15 хвилин для уточнення деталей

  Склопакет
  Слабке місце будь-якого вікна
  Вікна рехау SYNEGO 80мм

  Це означає що рама вікна товщиною 8 сантиметрів, має 7-повітряних камер в рамі і 6 в стулці, Така профільна система здатна в значній мірі зберегти тепло і підвищити енергоефективність вашого житла.

  Навіщо у віконному профілі камери?

  У повітря дуже низька теплопровідність, тому повітряні камери уповільнюють втрати тепла. Конвекція повітря від однієї камери до іншої дозволяє зменшити витрата теплової енергії для прогріву вікна.

  Тому розглянемо які склопакети рекомендується ставити у вікна SYNEGO:

  Мінімальні вимоги для цієї системи це два енергозберігаючих скла і камери заповнені інертним газом.

  Ми рекомендуємо напилення SILVERSTAR ZERO від лідера з виробництва склопакетів в Європі, Швейцарської компанія Glas Trösch (Глас Треш)

  Показники теплоізоляції
  технічні характеристики системи
  Теплоізоляція склопакета (Rg)
  1,25 м2К/Вт
  1,42 м2К/Вт
  1,66 м2К/Вт
  2,00 м2К/Вт
  2,50 м2К/Вт
  Ущільнення притвору
  1,06 м2К/Вт
  1,14 м2К/Вт
  1,23 м2К/Вт
  1,35 м2К/Вт
  1,49 м2К/Вт
  Середнє ущільнення
  1,08 м2К/Вт
  1,16 м2К/Вт
  1,26 м2К/Вт
  1,38 м2К/Вт
  1,51 м2К/Вт
  Гарантії та сертифікати

  Вікна із захистом від шуму

  Удосконалена профільна система REHAU SYNEGO дозволила створювати сучасні віконні конструкції, які на 50% тепліше в порівнянні зі звичайними моделями. Профіль являє собою 7-ми камерну систему з високими термоізоляційними характеристиками. При цьому коефіцієнт опору передачі тепла становить 1,0 м2 ° C / Вт. Крім того, система REHAU SYNEGO відрізняється високим класом захисту від можливого злому – клас WK-3 (А).

  Представлена ​​профільна система успішно пройшла сертифікацію і є екологічно безпечним рішенням, яке активно застосовують в медичних і дитячих установах.

  Переваги профілю REHAU SYNEGO 80 мм

  Профілі глибиною 80 мм відрізняються наступним списком незаперечних переваг:

  • За рахунок високого ступеня теплоізоляції профіль дозволяє економити при опаленні і кондиціонуванні житлових приміщень.
  • Чудові показники звукоізоляції – до 46 дБ.
  • Середнє ущільнення є відмінним захистом від вогкості, протягів. Крім того, користувачам запропоновано оптимальний притвор, завдяки якому вдається з легкістю відкривати / закривати віконні конструкції без будь-яких зусиль.
  • Сучасна технологія виготовлення вікон дозволила зробити поверхню профілю ще більш гладкою. Тому пил і бруд не затримуються на поверхні і швидко змиваються водою.

  Особливо ефективний монтаж таких металопластикових вікон в квартирах і будинках, розташованих на жвавих вулицях, неподалік від магістралей. Тому сторонні звуки і вуличний шум не стануть на заваді для сну і повноцінного відпочинку.

  Монтаж сучасної профільної системи REHAU SYNEGO 80 мм

  Компанія «Авикон» пропонує для жителів Києва вигідні умови установки вікон REHAU SYNEGO 80 мм, в яких товщина рами складає 8 см, а в конструкції передбачено відразу 7 повітряних камер в рамі і 6 в стулці. При цьому площа поверхні склопакета в кілька разів більше в порівнянні з пластиковим віконним профілем.

  Ми застосовуємо у своїй роботі виключно перевірені і високоякісні комплектуючі, які дозволяють виконувати оперативний і надійний монтаж металопластикових вікон. Перед початком виконання запланованих робіт наші фахівці виїжджають на об’єкт з метою провести всі необхідні заміри. Це допоможе підібрати оптимальну кількість вікон певних розмірів.

  Залиште заявку
  на безкоштовний замір та консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з вами
  протягом 15 хвилин для уточнення деталей