Обшивка балкону і лоджиї
Обираємо оздоблювальні
матеріали для балкона та лоджиї
Обшивка дерев’яною вагонкою (сосна, вільха, липа)

Екологічно чистий матеріал створює тепло і затишок на вашому балконі, дарує легкість і свіжість, відчуття відпочинку від міської суєти.

Дерев’яною вагонкою обшиваються як стіни так і стеля. На стінах вагонка кріпиться вертикально, на спеціальну дерев’яну (монтажну) рейку . Рейка монтується до стіни за допомогою дюбеля горизонтально, з інтервалом 50 см між собою. Спеціальний паз в замку вагонки дозволяє її кріпить так що цвяхи виявляються в замок. На видимій стороні обшивки кріплення не видно.

За бажанням замовника вагонка розкривається лаком. Сучасні акрилові лаки без запаху і сохнуть протягом години, тому цей етап обробки не створить для Вас незручностей. Під лаком вагонці можна надати різні зовнішні характеристики, такі як блиск і колір.

Обшивка пластиковою вагонкою, пвх (економ, безшовна або дизайнерська вагонка)

Сучасні технології дозволяють виготовляти вироби з пвх високої якості,асортимент такої продукції здатний задовольнити запити покупця з різними можливостями.

Технологія монтажу вагонки пвх істотно не відрізняється від дерев’яної.
Відмінність, кріпильний матеріал – для дерева використовуються цвяхи, а пвх кріпиться на скоби.
Скоби забиваються за допомогою будівельного степлера (скобозабивач).
Замок на панелі пвх подібний дерев’яній вагонці і на видимій стороні не залишається слідів кріплення.

Обшивка гіпсокартоном (під фарбування або обклеювання шпалерами)

Балкон як продовження житлової площі. Обшивка балкона гіпсокартоном дозволяє зберегти єдиний стиль для всієї квартири і дарує можливість втілення найсміливіших дизайнерських ідей.

За допомогою гіпсокартону можлива обробка стін і стелі, під фарбування або поклейку шпалер, нестандартні форми: заокруглення, багаторівнева поверхня, арки,ніші під карниз і багато іншого.

Залиште заявку
на безкоштовний замір та консультацію
Наш менеджер зв'яжеться з вами
протягом 15 хвилин для уточнення деталей

  Розрахунок вартості послуг
  Хрущовка 18,9 м. кв
  стіни дерев'яна вагонка
  Робота + Матеріал
  Вартість
  Вагонка ПВХ
  450 грн
  Вагонка сосна + декори *
  500 грн
  Вагонка сосна без сучка
  600 грн
  утеплення пінопластом (20-ка)
  60 грн
  утеплення стіродуром (20-ка)
  150 грн
  утеплення мінвата
  250 грн
  Пол OSB(15мм) + лінолеум
  800 грн
  Пол OSB(15мм) + ламінат
  1000 грн
  Лоджія 23,4 м. кв
  стіни дерев'яна вагонка
  Робота + Матеріал
  Вартість
  Тепла підлога
  Тумба (від підлоги до скління)
  від 4000 грн/шт
  Шафа до стелі (4 дверцята)
  від 6000 грн/шт
  Сушка стельова
  від 800 грн
  Монтаж розеток, вимикачів (робота)
  150 грн/точка
  Обесшумка козирка (м/п)
  від 300 грн

  Обшивка балкона

  Обшивка балкона дозволяє створити не тільки привабливий дизайн, а й також захистити приміщення від холодних потоків вітру, негативного впливу опадів та іншої негоди. Таким чином, звичайний балкон після скління і обшивки перетворюється в повноцінну житлову кімнату, де і взимку, і влітку буде зберігатися оптимальний мікроклімат.

  Фахівці компанії «Авикон» в Києві пропонують власну допомогу в процесі зовнішньої і / або внутрішньої обшивки балкона із застосуванням високоякісних матеріалів. Вартість даної послуги залежить від особливостей будівлі (хрущовка, сталінка і інші типи будинків), від площі балкона, а також від якості матеріалів, взятих за основу.

  Вибираємо матеріали для обшивки балкона

  Для обшивки використовуються безпечні і екологічно чисті матеріали, які навіть при нагріванні під впливом сонячних променів не виділяють в атмосферу токсичні елементи:

  • Обшивка з застосуванням дерев’яної вагонки, виконаної з сосни, вільхи або липи. За допомогою вагонки можна обшивати і стіни, і стеля. На поверхню стіни вагонка кріпиться у вертикальному положенні за рахунок дерев’яної рейки, зафіксованої горизонтально з використанням дюбеля. За бажанням замовника поверхня покривається лаком (сучасний акриловий лак не має специфічного запаху і висихає через годину після нанесення).
  • Обшивка з використанням пластикової вагонки, ПВХ. На вибір клієнта запропонований економ варіант або ж вагонка дизайнерського типу. Технологія укладання практично нічим не відрізняється від дерев’яної вагонки, а основна відмінність полягає в кріпильному матеріалі – якщо для дерева використовують цвяхи, тоді для ПВХ використовують скоби. Для фіксації скоб застосовують спеціальний степлер.
  • Обшивка гіпсокартоном – під фарбування або під шпалери. Це відмінне рішення в тому випадку, якщо балкон є логічним продовженням житлової площі. Гіпсокартоном обшивають і стіни, і стеля. Важливою перевагою є те, що за допомогою даного матеріалу вдається обробляти навіть нестандартні форми: арки, багаторівневі поверхні, ніші під карниз та інше.

  Розрахунок для кожного клієнта проводиться таким чином: враховується матеріал для обшивки стін, підлоги, стелі, товщина і розмір використовуваного утеплювального шару. В результаті вартість складається з вибраної кількості матеріалів і роботи бригади майстрів на конкретному об’єкті.

  Залиште заявку
  на безкоштовний замір та консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з вами
  протягом 15 хвилин для уточнення деталей