Москітні сітки

Москітна сітка на вікно

Види сіток:
Рамкові москітні сітки:
Установка москітних сіток на пластикові вікна, а також москітні сітки на дерев’яні вікна – це найпоширеніший і ефективніший спосіб боротьби з комахами. Легко підходить до будь-яких видів вікон. Особливу увагу слід звернути на їхню систему кріплення.

Розсувні москітні сітки:
Найбільше підходять для балкона, тераси заміських будинків, а також для лоджій з розсувною системою скління.

Ролетні москітні сітки:
Дуже зручні в експлуатації, завдяки тому, що на вікнах ПВХ вони відсуваються знизу вгору, як жалюзі або в ліву чи праву сторону на дверних конструкціях. Встановлюються такі москітні сітки на вікна та на двері. Не вимагають демонтажу на зиму. Незамінні при монтажі на мансардні вікна або в “Сталінських” будинках. Використовується лише полотно

Дверні москітні сітки
У сітках, що встановлюються в рамці та на петлях, як полотно можуть бути використані: “Фібергласс”, “Антикішка” та “Антипилка”, “СуперВіжн”, “Антимошка”

Москітні сітки Антикішка:
Якщо у вашому будинку живуть домашні тварини, то краще підійде москітна сітка на вікно, що називається Антикішка, виготовлена ​​з тонкої, але дуже міцної нитки з полістеру, що знаходиться в м’якій ПВХ оболонці і має велику міцність на розрив. Встановлюється на дерев’яні, алюмінієві та пластикові вікна, а також на розсувних сітках лоджій та балконів та балконних дверях.

Москітні сітки Антипилка:
Є унікальною розробкою, сертифікована як антиалергенний засіб, що не пропускає пилок у приміщення. Для виготовлення сітки використовується спеціальний матеріал. Встановлюється на рамкові, розсувні та дверні москітні сітки.

Плісе:
Встановлюються на пластикові двері та вікна ПВХ, може мати будь-яке забарвлення, дуже практичне, легко монтуються та невибагливі до умов експлуатації.