Віконні укоси (відкоси)
Так, встановлено нові металопластикові вікна, залишилося нанести завершальний штрих – зробити укоси, щоб надати вікнам повноцінний вигляд.
Пластикові укоси
Якщо ви хочете закрити проблему з вікнами в той же день і дуже швидко, єдиним рішенням є установка пластикових укосів.
Вам знадобиться пластик (сендвіч-панелі), спеціальні профілі, саморізи і монтажна піна. Кваліфікований майстер виконає роботу через годину-дві. Вартість таких укосів дуже доступна. Зовнішній вигляд сучасний і привабливий. І ще однією перевагою є те, що при їх установці не утворюється пил і бруд, які неминучі при виконанні схилів інших типів. Потреба ввологому очищенні зникає.
Укоси з гіпсокартону
Як випливає з назви, ці укоси зроблені з гіпсокартону. Вам також знадобляться: пінопласт, саморізи, рівень конструкції, ніж,шпаклювка, фарба.
У порівнянні з пластиковими укосами їх монтаж займе трохи більше часу, а вартість робіт і матеріалів буде вище.
Після установки гіпсокартонних укосів потрібно буде покласти їх, щоб запечатати тріщини і пофарбувати.
Гіпсові укоси
Найбільш трудомісткий і дорогий вид укосів. При цьому ці укоси надійні, практичні і мають чудовий вид.
На першому етапі для відновлення пошкоджених стін використовується стартова штукатурка, яку можна наносити товстим шаром. Для його висушування може знадобитися день.
Другий етап передбачає нанесення остаточного шару штукатурки поверх стартового. Також потрібен час, щоб висохнути.
Наступнийкрок -подрібнити фінішний шар наждачним папером, щоб отримати рівну і гладку поверхню. Цей етап є найбруднішим, в результаті утворюється велика кількість пилу.
Після шліфування можна приступати до фарбування схилів фарбою на водній основі.
Як бачите, є три рішення – різні за вартістю і часом виконання. Найдоступнішими схилами є пластикові. Найдорожчими і трудомісткими є гіпсові укоси.