Розсувні вікна

Похило зсувні вікна зарекомендували себе як сучасну систему, яка знайшла своє застосування в житлових приміщеннях, альтанках, терасах, офісах. Вона приваблює своїми унікальними особливостями і є чудовою альтернативою розпашним конструкціям.
Залиште заявку
на безкоштовний замір та консультацію
Наш менеджер зв'яжеться з вами
протягом 15 хвилин для уточнення деталей

  Вже з назви стає зрозуміло, яким принципом працює дана система. Її можна відкрити як в режимі провітрювання, нахиливши частину, що відкривається, так і повністю, просто пересунувши конструкцію в бік.

  Недоліки розстібної системи:

  Щоб відкрити стандартне вікно, доведеться виділити багато додаткового місця. За наявності горщика з квітами або штори, а також інших предметів інтер’єру під час відкривання вікна їх потрібно буде постійно прибирати або переставляти в інше місце.

  Ще один недолік розпашної системи пов’язаний з тим, що вона забирає частину світлового простору. Через обмеження максимальних розмірів стулок завжди більше – це призводить до «крадіжки» світла.

  Єдина перевага орної системи – це її вартість. Купити таку конструкцію можна дешевше за зсувні моделі.

  Зсувна система та її переваги

  Зсувна система відкривається паралельно основної частини вікна, тому простір поруч із вікном завжди залишається вільним.

  Ця система передбачає можливість виготовлення більш габаритної стулки. Але не варто забувати про обмеження з розрахунку місця зсуву стулки. Похило-зсувну стулку можна відкривати виключно у бік глухої віконної частини.

  Фіксація стулок у зсувних системах відбувається у певному положенні, що позбавить власників приміщення від протягів. Крім того, для таких конструкцій характерний більш легкий і повітряний вид – через відсутність зайвих перемичок зберігається панорамний вид на місто або природу. Більше того, у таких вікнах можна зрушувати москітну сітку – в результаті отвір вікна повністю звільняється.

  Гарантії та сертифікати

  Розсувні вікна

   

  Похило зсувні Двері REHAU

  Як і у випадку з віконною системою зсуву, дверну також можна відкидати для режиму провітрювання і відкривати, зрушуючи вбік.

  Ідеальне рішення для виходу на терасу

  За допомогою цієї системи можна створити повноцінний вихід на терасу – ширина відкритого отвору становить до 2.5 метрів.

   

  Висока енергоефективність досягається за рахунок використання теплих, призначених для терас, енергозберігаючих склопакетів.

  Такі системи приваблюють своєю ергономічністю. За рахунок паралельного зміщення стулки не відбувається захаращення житлового простору в приміщенні.

  Переваги фурнітури SIEGENIA PORTAL PSK 200-Z comfort

  Автоматичне позиціонування дверей

  Двері зачиняються зручно та інтуїтивно зрозуміло. Від вас лише потрібен легкий напрямок дверей, після чого вони самостійно перемістяться в задане положення.

  Це досягається за рахунок того, що у конструкції присутній спеціальний фурнітурний елемент, який використовується для захоплення та спрямування дверного полотна.

  Плавний рух дверей

  Максимальна тиша та стабільність.

  Напрямна рейка здатна плавно рухати стулку, вага якої становить до 200 кг.

  Тепер двері зачиняються тихіше!

  Overshoot підгальмовує закриття дверей – в результаті процес стає більш м’яким та комфортним.

  Легке керування

  Кожен фурнітурний елемент має гранично просте складання, завдяки чому забезпечується максимум комфорту при його використанні.

  Високий рівень стійкості

  Стійкий візок у комбінації з напрямною шиною зі спеціальним покриттям дозволяє правильно і спокійно спрямовувати стулку по пазах.

  Підйомно-зсувні ДВЕРІ (HST)

  REHAU HST – легкість та вільний дизайн

  HST GENEO – це сучасна система як панорамні підйомно-зсувні двері. З нею ви зрозумієте, що таке реальний комфорт. Вона буде ідеально виглядати в будь-якому просторі, доповнивши його безпекою, функціональністю та стильним дизайном.

  За допомогою цієї системи ви можете замінити одну зі стін у будинку – більше жодних меж між будинком та вулицею.

  HST GENEO Панорамні розсувні двері

  Технічні характеристики HST GENEO

  Профіль – це основа та ключовий технологічний елемент порталу. Він істотно впливає на експлуатаційні характеристики конструкції. Під час розробки системи REHAU HST використовується профіль Geneo.

  Абсолютна герметичність стиків

  Герметичність сприяє підвищенню енергозбереження.

  Захист від протягів, пилу, води, тепловтрат досягається за рахунок ущільнень з вулканізованими кутами.

  Все продумано до дрібниць

  Ви зможете встановити безбар’єрний поріг – у такому разі літні люди, особи з обмеженою рухливістю та ті, хто віддає перевагу максимуму комфорту, зможуть підвищити рівень свого життя та незалежності.

  Максимум світла

  HST GENEO значно покращує освітлення приміщення. А все тому, що ваші стіни перетворяться у вікна і перестануть бути перешкодою для світла.

  Безпека

  Ударостійкі склопакети, армовані сталлю профілі – конструкція є зломостійкою.

  Презентабельний зовнішній вигляд на довгі роки

  Ультрафіолет не впливає на конструкцію, тому вона зберігає свій первісний вигляд протягом довгих років.

  Залиште заявку
  на безкоштовний замір та консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з вами
  протягом 15 хвилин для уточнення деталей