Один з найбільш поширених питань – “Хочу купити у вас вікно, скільки буде коштує квадратний метр вашого вікна”. У цей момент досвідчений менеджер віконної компанії готовий просто вибухнути і сказати – “а скільки коштує м2 Вашого мерседеса”. Але він так не вчинить, завдання продати, а не нагрубити.

звичайно можна відповісти, що вартість за м2 від 60$ до 150$ – але це навряд чи когось влаштує або дасть хоч якесь поняття про вартість вікон.

аналогія з машиною дозволяє дуже зрозуміло донести різницю між вікнами різної комплектації. У вікнах – “жигулях” (дешевий сегмент вікон бореться за мінімальну вартість) порахувати вартість можна навіть за кілограм. У них все досить просто і вони не особливо відрізняються один від одного. Інша справа, в нашому випадку-це вікна рехау, особливе ставлення і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

чому не можна сказати вартість за кв. м

основна причина-це конфігурація вікна. Наводжу простий приклад: два вікна площею за кв.метру, перше – повністю глухе, а друге давайте поділимо на навпіл і зробимо дві відкриваються частини, і ще додамо двосторонню ламінацію в масі. Різниця у вартості за м2 приблизно 90$, що звичайно-ж нам ні про що не скаже.потреби і можливості покупця можуть дуже сильно відрізняться-тому віконний ринок пропонує дуже широкий асортимент комплектації і конфігурації вікна. Цим і пояснюється неможливість швидко відповісти на питання вартості за кв.

коли оцінюють вартість вікон за м2 ?

великі будівельні компанії та організації для приблизно оцінки вартості проекту можуть використовувати таку вартість. Частково це виправдано в разі виконання на 100% норм ДСТУ, вимоги якого описую стандарти дозволяють зробити менеджеру розрахунок вартості вікна

стаття написана для роздрібного покупця німецького якісного вікна. Який може гідно оцінити якість кожної додаткової опції і елемента конструкції. Професійний менеджер допоможе купити вікно рехау то-яке підходить саме Вам і у Вашому випадку.

Наша компанія пропонує якісну консультацію-гарантію, що витрачений час на спілкування з нами принесе вам економію средст і часу в майбутньому.