зроблено в Німеччині-значить зроблено якісно. Що ж стосується нашої української якості відповісти досить складно.

Висока якість німецького профілю не викликає сумнівів

а ось як йде справа з вікном пвх, адже збирають його в Україні ?
Насправді вікна рехау такі хороші ? Чи український профіль не гірший ?

ці два питання хвилюють кожного хто задумався поміняти вікна. І для того що-б відповісти на ці питання, необхідно розібратися-яке вікно можна назвати дійсно якісним !

яким має бути вікно що-б виконувати свої основні функції:

  • – збереження тепла, енергозбереження;
  • – забезпечити природну освітленість в приміщенні;
  • – забезпечити комфорт і мікроклімат;
  • – безпека вашого будинку;
  • – доповнити дизайн.
  • – адекватна вартість вікна.
для початку давайте розберемося яка частина вікна за що відповідає !

найперше (напевно і найважливіше) – це збереження тепла або енергозбереження. Саме з цього більшість вирішує замінити старі дерев’яні на нові металопластикові вікна .

дивно як багато ми спостерігаємо реклами профільних систем, нам пояснюють який “теплий” профіль, скільки в ньому камер і забуваю про головне, – що площа поверхні вікна складається на 85% зі скла . Саме на скло і припадає 85% втрати тепла з вашого будинку . Робимо висновок, що при виборі вікна, насамперед звертаємо увагу на склопакет .

Комфорт і мікроклімат.

фурнітура друга за важливістю складова вікна, її основне призначення – відкривання стулки.
Таким чином вікно без фурнітури-може бути тільки глухим.

механізм фурнітури має безліч замків по периметру стулки які забезпечує щільний притвор вікна не допускаючи продування.
Фурнітура може бути як поворотною так і поворотно-відкидною . У першому варіанті стулка відкривається в горизонтальній площині(з ліво на право або навпаки), другий варіант доповнюється вертикальним не повним розорюванням стулки (служить для провітрювання).

 Для вентиляції пластикових вікон також використовується мікропровітрювання, ще його називають – щілинне провітрювання або зимове, воно досягається поворотом ручки на 45 градусів, при цьому стулка відкривається на 5мм і повітря вільно надходить в приміщення.
це важливо враховувати: нові вікна пвх забезпечують дуже високий ступінь герметичності віконних прорізів і не мають продування через щілини, тобто не мають протягів. Тому необхідно приділяти особливу увагу провітрювання приміщення.Погане провітрювання може привести до наступних наслідків: підвищена вологість (утворення конденсату на стеклах, утворення грибка), недолік кисню – це погане самопочуття і головні болі.

Безпека. Протизламна фурнітура

в асортименті виробників віконної фурнітури є багато варіантів протизламної комплектації. Вікно може комплектуватися як на 100% так і мати окремі протизламні елементи. Найпростіший варіант убезпечити вікно-Поставити ручку з замком. Чи не на багато дорожче поставити один з елементів протизламної фурнітури, такий варіант значно ускладнить проникнення через вікно. Встановивши повністю протизламну фурнітуру, грабіжник зможе потрапити в будинок тільки розбивши склопакет. Для повного захисту вікна, залишається встановити броньований склопакет.