Рамкові москітні сітки Анвіс – завдяки дуже зручному внутрішньому кріпленню стали найпоширенішими серед всіх видок сіток. Вони прекрасно захищають від комах, різноманітної пилу і особливо “виручають” нас в літню пору від тополиного пуху. При постійно відкритих вікнах без москітної сітки в деяких будинках просто не обійтися.

Догляд за такою конструкцією дуже простий. Щоб почистити її, досить зняти і промити водою під краном. На зиму сітку можна прибирати, хоча матеріали, з яких вона виготовляється, цілком нормально переносять і зимові низькі температури. Так що якщо ви забули її зняти, то з нею нічого страшного не трапиться.

Ще одна важлива перевага таких конструкцій – простота. Саме тому вони рідко ламаються. Єдина деталь яка в деяких комплектаціях ламається – це ручки; пластик може поламатися або відірватися від сильного ривка.

Види рамкових москітних сіток

Москітні сітки поділяють за типом кріплення і відповідно до цього вони мають різну конструкцію

  • Внутрішнього кріплення. Рамкові москітні сітки Анвіс встановлюються з зовнішньої сторони вікна, але кріпляться за допомогою металевих зачепів з боку приміщення.
  • Зовнішні, або накладні. Зовнішня, або накладна сітка – після появи анвіс поступово втрачає свою популярність. Кріплення Sinax розташовуються по зовнішній частині вікна; чотири пластикові кишені утримують сітку по кутах.
  • Зовнішні на петлях. Зазвичай таку конструкцію мають дверні москітні сітки. Вони часто використовуються для установки на балконах і верандах. По суті, це двері на петлях. На раму закріплюються стрічкові магніти, які дозволяють їй щільно закриватися.
  • Використовувати і доглядати за нею теж дуже просто – конструкція легко знімається з петель.

Ще одна класифікація москітних сіток: віконні та дверні

Відрізняються за типом профілю. Дверні виготовляються з алюмінієвого профілю 25 на 17мм. Кріпиться така система, як уже згадувалося, за допомогою петель і магнітних засувок. Це дозволяє домогтися відмінної захисту від пилу і комах, так як двері закривається, не залишаючи щілин.

Як правильно зробити виміри

Зазвичай виміри проводяться фахівцями при замовленні вікон або скління балкона, проте якщо вам необхідно замінити полотно сітки, то можна зробити вимір самостійно.

Для внутрішньорамні конструкцій завмер робиться по світловому прорізі від ущільнювача до ущільнювача по ширині і висоті. Для зовнішніх він проводиться так само, але до отриманих цифр додається 2 см з кожного боку. Що стосується дверних, то тут потрібно враховувати висоту розташування перемички. Вона не повинна збігатися з перемичкою двері, інакше ручка сітки може впиратися в двері.