Переваги пластикових укосів
Після демонтажу старих вікон та встановлення нових металопластикових, залишається одне невелике завдання, яке потребує негайного вирішення. Це – відновлення віконних укосів.
Надати укосам привабливий вигляд можна кількома способами. Розглянемо найпоширеніші.
Види укосів
По-перше, якщо ваші укоси спочатку були оштукатурені, можна їх відновити тим самим способом, використовуючи штукатурку на цементній або цементно-вапняній основі. Однак, якщо ви не маєте навичок штукатури, вам доведеться запросити спеціаліста, який виконає роботу на належному рівні. Після нанесення штукатурки доведеться почекати деякий час, поки вона остаточно висохне (1-3 дні в залежності від температури та вологості в приміщенні), а потім зробити фарбування поверхні укосів водоемульсійною або іншою фарбою.
По-друге, можна обшити укоси дерев’яними панелями. Проте, слід врахувати те що, що дерево має властивість набухати від вологи і гнити під впливом грибків. Тому спочатку необхідно обробити спеціальними антисептиками, а потім пофарбувати або покрити лаком. Недоліком цього способу є те, що довго може зберігатися неприємний запах від фарби, лаку або хімікатів. Такі укоси прослужать до 20 – 25 років.
По-третє, можна, незалежно від того, які укоси були на вікнах спочатку, встановити пластикові укоси з полівінілхлориду (ПВХ). Вони гармонійно виглядають із металопластиковими вікнами, а їх монтаж виконується дуже швидко. Вони не мають неприємного запаху і прослужать щонайменше 30 років.
У чому переваги пластику
ПВХ укоси виготовляються з того ж матеріалу, що і віконний профіль. Це стійкий до дії вологи матеріал, він не гниє, не піддається впливу грибка, не має запаху, простий у догляді (миється звичайним мильним розчином).
Крім цього ПВХ укоси:
• мають привабливий та сучасний зовнішній вигляд;
• мають високі шумоізоляційні та теплозахисні властивості;
• екологічні, негорючі;
• монтуються без пилу та бруду протягом 3-4 годин.
Для виготовлення віконних укосів використовуються ПВХ сендвіч-панелі двох типорозмірів: 132 х 300 см та 66 х 300 см. Елементи укосів виготовляються на виробництві заздалегідь відповідно до знятих розмірів. Завдяки цьому їх монтаж займає мінімальний час.
Як замовити пластикові укоси?
Щоб замовити укоси, достатньо зателефонувати, вказаному на нашому сайті, або заповнити форму зворотнього зв’язку. Наш майстер у зручний для вас час здійснить необхідні виміри віконних отворів, щоб визначити потрібну кількість матеріалу та розрахувати загальну вартість з урахуванням підготовчих та монтажних робіт.
Ми працюємо у Києві та області, тому ви можете звернутися до нас, навіть перебуваючи в іншому місті. Монтажні роботи виконуються у зручний для вас день та час.