власники старих квартир і індивідуальних будинків часто приймають рішення про заміну старих віконних блоків на нові. Такі дії можуть виконуватися під час проведеного капітального ремонту або самостійно, з метою посилення теплового захисту кімнат в житло.

вибір підвіконь

Заміна будь-якого віконного блоку супроводжується демонтажем наявних бетонних або дерев’яних підвіконь, які стають непридатними для повернення на місце. До того ж, установка сучасних віконних блоків супроводжується збільшенням вільного простору в силу набагато меншої товщини старого вікна, в порівнянні з дерев’яними дворамними конструкціями.

звичайно, можна замовити і встановити нові дерев’яні підвіконня або з ДСП. Однак вони схильні до впливу вологи і вимагають постійного фарбування для додання водовідштовхувальних властивостей. Використовуються також плити зі штучного каменю, які відрізняються досить серйозною вагою.

в сучасних умовах найбільшого поширення набули пластикові підвіконня, які виготовляються з жорстких марок полівінілхлориду (ПВХ). Зверху матеріал покривається спеціальною термоклеящейся плівкою. Наявність в конструкції ребер жорсткості надає цьому віконному елементу міцність, а використання ПВХ забезпечує стійкість до вогню і вологи.

такі підвіконня стійко переносять температурні перепади, пряме сонячне світло, ультрафіолетове опромінення, при якому вони не змінюють колір. Вони стійкі до механічних впливів, не утворюють подряпин і відколів, легко миються і не вимагають фарбування в процесі експлуатації.

вироби компанії Опентек

великою популярністю користуються підвіконня Опентек, які виробляються в Україні. Вони відрізняються високою якістю, підвищеною міцністю, відмінними споживчими характеристиками. Для їх виготовлення використовується тільки високоякісна вихідна сировина. Збільшення частоти поперечних ребер жорсткості значно підвищило міцність і надійність віконних елементів. Колірна гамма вельми різноманітна і дозволяє зробити оптимальний вибір.

вироби бренду Данке

багато квартир і будинки прикрашають пластикові підвіконня Данке, які добре підкреслюють респектабельність кімнат, де вони встановлені. Ці вироби відносяться до преміум-класу, проте відрізняються демократичною ціною. Виготовляють їх на основі інноваційних технологій з використанням найсучасніших матеріалів. Відмінна колірна гамма дозволяє застосовувати їх в будь-якому інтер’єрі. Вони відмінно гармонують з різними шторами і гардинами.

вироби бренду Кристаліт

чудово виглядають в інтер’єрі сучасних квартир пластикові підвіконня Кристаліт, які допомагають надати будь-якому сучасному вікну завершений вигляд. Наявність різних колірних рішень дозволяє використовувати свої варіанти для кожної кімнати, щоб забезпечити індивідуальні дизайнерські рішення інтер’єру. Якість і довговічність цих виробів бездоганно, що призвело до високого попиту на них серед власників власного житла.